Služby

Naše společnost zajišťuje komplexní služby v oblasti realizace kovových konstrukcí všech druhů, repasování lžic a výroby nových lžic přímo na míru. Klademe vysoký důraz na spolehlivost a profesionalitu práce.


Díky našim dlouholetým zkušenostem vám zajistíme tu nejvyšší kvalitu služeb, přesnost a spolehlivost.

Realizujeme výstavbu hal, střešních konstrukcí i menších staveb jako jsou brány, ploty, vrata, lavičky, balkony a lodgie.

Specializujeme se především na svahové lžíce a břitoviny, na které používáme ty nejmodernější a nejkvalitnější materiály dostupné na našem trhu jako je například Hardox. Naši technici jsou odborně vyškoleni, a proto dokáží správně a přesně diagnostikovat opotřebení či závadu a najít ekonomicky i kvalitně nejefektivnější řešení.

V portfoliu našich služeb dále najdete zámečnické práce, autodopravu a zabýváme se také svařováním hliníku a nerez oceli. Svěřte své stroje do našich rukou, diagnostikujeme, co jim schází, zajistíme jejich obnovu a prodloužíme životnost. Kvalitně provedenou renovací lopat zvýšíte výkon a sílu vašich strojů!

Naše společnost VM Plus je tu přesně pro vás!

Naše služby

Haly

Stavíme haly na míru ze systémových panelů Kingspan.  Realizujeme konstrukce všech rozměrů včetně sériové výroby pro automotive.

Brány, ploty, vrata, lavičky, balkony, lodgie

Hledáte-li ideální řešení pro svůj dům a zahradu, u nás si vyberete! Rychle, kvalitně a na míru přesně podle vašich požadavků. Od zahradní lavičky přes oplocení a vrata až po konstrukce balkonů a lodgií. Bez kompromisů, jedině na míru. Nic pro nás není překážkou.

Střešní konstrukce

Železné krovy, ocelové zastřešení, výlezy na střechu i světlíky. Provedeme kompletní realizaci střešní konstrukce do nejmenšího detailu. Jedině tak bude dokonale funkční a prakticky nesmrtelná.

Výroba a repasování lžic

Poskytujeme komplexní služby v oblasti repasování lžic a dokážeme vyrobit lžíce nové přímo vám na míru. Jsme jedničkou na trhu především v renovaci svahových lžic a nezalekneme se ani břitoviny

Svahové lžíce

Provedeme renovaci opotřebených i jiným způsobem poškozených dílů strojů. Díky našim odborně proškoleným technikům si poradíme se spolehlivým přečepováním a vyrobíme pro vaše stroje nejen nové čepy, ale také kvalitní nová pouzdra.

Nové lžíce

Už žádné kompromisy! Vyrobíme nové lžíce přímo vám na míru. Pro výrobu používáme nejmodernější technologie a vybíráme ty nejkvalitnější materiály. Provedení lopaty ovlivní celkový výkon a sílu vašich strojů, proto si na nich dáváme maximálně záležet!

Břitovina - Hardox

Pracujeme s těmi nejmodernějšími a nejkvalitnějšími materiály dostupnými na trhu. Hardox je kvalitní otěruvzdorný materiál, který při nízké hmotnosti zaručí co nejdelší pevnost a životnost i za specifických podmínek. Svěřte renovaci břitů do našich rukou, postaráme se o ně těmi nejmodernějšími postupy!

 

Potřebujete se na cokoliv zeptat?

Neváhejte a napište nám.

Otevřít formulář

Nový kód

Kontakty

vmplus@email.cz

Vratislavská 1012
Liberec 6
460 06
ukázat na mapě

fakturační adresa
Michael Bretl
Jednatel
Jan Prkno
Konstruktér